Wij zoeken jou!

Ben jij betrokken bij onze wijk? Heb jij goede ideeën of ben je geïnteresseerd in wat er allemaal speelt en vind je het
belangrijk dat bewoners gehoord worden? Dan zoeken wij jou!

Wij willen dat Overvecht een wijk is waar bewoners zich veilig, gezond en gelukkig voelen. In de toekomst is  Overvecht duurzaam, schoon, zonder verkeersoverlast, even groen als nu, veiliger, zorgzaam voor jongeren, ouderen en kwetsbaren, gezonder, goed bereikbaar en met economische ontwikkelingsmogelijkheden. Daar zetten wij ons voor in en hopelijk wil je ons daarbij helpen. Zo organiseren we dialoogavonden waarin bewoners een stem hebben. Ook spreken wij met de gemeente en andere organisaties via werkgroepen over actuele onderwerpen in de wijk. Er speelt namelijk enorm veel: van bouwplannen voor nieuwe woningen, aanpassingen van verkeerssituaties, aardgasvrije woningen tot betaald parkeren. Om dit goed te blijven doen, hebben wij versterking nodig.

Spreekt samenwerken met ons je aan of ken jij iemand die ons team voor een aantal uur per maand zou kunnen versterken? Mail ons op info@wijkplatformovervecht.nl, dan nodigen we je uit voor een gesprek. We kunnen het dan hebben over wie je bent, wat jou leuk lijkt om te doen en meer over onszelf vertellen. Hopelijk tot snel!

Wij zoeken jou!